Kursevi iz ove liste primjenjuju se od 08 časova 13.06.2024.

Izaberite datum valute:
Zemlja Oznaka Jedinica Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD11,1983671,2013701,204373
Češka RCZK10,0790300,0792280,079426
DanskaDKK10,2615620,2622180,262874
EMUEUR11,9558301,9558301,955830
JapanJPY1001,1520171,1549041,157791
KanadaCAD11,3186481,3219531,325258
KinaCNY10,2498450,2504710,251097
MađarskaHUF1000,4935590,4947960,496033
MMFXDR1--2,404967--
NorveškaNOK10,1701280,1705540,170980
RusijaRUB10,0202200,0202710,020322
SADUSD11,8123001,8168421,821384
Srbija RSD1001,6665131,6706901,674867
ŠvedskaSEK10,1736560,1740910,174526
ŠvicarskaCHF12,0235872,0286592,033731
TurskaTRY10,0559710,0561110,056251
V.BritanijaGBP12,3125002,3182962,324092