Kursevi iz ove liste primjenjuju se od 08 časova 28.11.2022.

Izaberite datum valute:
Zemlja Oznaka Jedinica Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD11,2665161,2696901,272864
Češka RCZK10,0800650,0802660,080467
DanskaDKK10,2623460,2630040,263662
EMUEUR11,9558301,9558301,955830
HrvatskaHRK10025,84951425,91430025,979086
JapanJPY1001,3490111,3523921,355773
KanadaCAD11,4071991,4107261,414253
KinaCNY10,2621350,2627920,263449
MađarskaHUF1000,4743000,4754890,476678
MMFXDR1--2,479327--
NorveškaNOK10,1894390,1899140,190389
RusijaRUB1------
SADUSD11,8804241,8851371,889850
Srbija RSD1001,6628501,6670181,671186
ŠvedskaSEK10,1803370,1807890,181241
ŠvicarskaCHF11,9834691,9884401,993411
TurskaTRY10,1009110,1011640,101417
V.BritanijaGBP12,2715732,2772662,282959