Kursevi iz ove liste primjenjuju se od 08 časova 05.03.2024.

Izaberite datum valute:
Zemlja Oznaka Jedinica Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD11,1724411,1753791,178317
Češka RCZK10,0769420,0771350,077328
DanskaDKK10,2617340,2623900,263046
EMUEUR11,9558301,9558301,955830
JapanJPY1001,1952821,1982781,201274
KanadaCAD11,3254571,3287791,332101
KinaCNY10,2498520,2504780,251104
MađarskaHUF1000,4935970,4948340,496071
MMFXDR1--2,399608--
NorveškaNOK10,1706480,1710760,171504
RusijaRUB10,0196710,0197200,019769
SADUSD11,7987651,8032731,807781
Srbija RSD1001,6649031,6690761,673249
ŠvedskaSEK10,1735340,1739690,174404
ŠvicarskaCHF12,0313832,0364742,041565
TurskaTRY10,0570560,0571990,057342
V.BritanijaGBP12,2795892,2853022,291015